Čas na serveru 16:50:26

Pavla Fořtová-Šámalová
Korčula

Id: 171816

Korčula

  •  / Korčula / Pavla Fořtová-Šámalová

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 48 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1132x

Vyvolávací cena:
1 800

7 500