Čas na serveru 21:51:45

Pavla Fořtová-Šámalová
Mljet jezero

Id: 158003

Mljet jezero

  •  / Mljet jezero / Pavla Fořtová-Šámalová

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 50,5 x 32,5 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1438x

Vyvolávací cena:

3 600