Čas na serveru 04:48:08

Pavla Fořtová-Šámalová
Mljet jezero

Id: 158003

Mljet jezero

  •  / Mljet jezero / Pavla Fořtová-Šámalová

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 50,5 x 32,5 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1411x

Vyvolávací cena:

3 600