Čas na serveru 21:53:25

Pavla Fořtová-Šámalová
Pevnost v Dubrovníku

Id: 105604

Pevnost v Dubrovníku

  •  / Pevnost v Dubrovníku / Pavla Fořtová-Šámalová

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 46,5 x 30 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1309x

Vyvolávací cena: