Čas na serveru 23:52:23

Pavla Fořtová-Šámalová
Praha - Tržiště

Id: 200020

Praha - Tržiště

  •  / Praha - Tržiště / Pavla Fořtová-Šámalová

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 42 x 54,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1216x

Vyvolávací cena:
1 200