Čas na serveru 21:49:09

Pavla Fořtová-Šámalová
U Rtyně v Podkrkonoší

Id: 212401

U Rtyně v Podkrkonoší

  •  / U Rtyně v Podkrkonoší / Pavla Fořtová-Šámalová

tempera/papír, rozměr ve výřezu 23 x 36 cm, značeno a datováno vpravo dole, ve spodní části popsáno, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1008x

Vyvolávací cena:

1 300