Čas na serveru 22:24:19

Pavla Fořtová-Šámalová
Z Nového světa

Id: 208710

Z Nového světa

  •  / Z Nového světa / Pavla Fořtová-Šámalová

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 61 cm, značeno vlevo dole, list lokálně poškozen, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1123x

Vyvolávací cena:

1 300