Čas na serveru 02:00:00

Pavla Mautnerová
Kompozice v červeném

Id: 254607

Kompozice v červeném

  •  / Kompozice v červeném / Pavla Mautnerová

strukturální malba/deska, rozměr 53,5 x 40,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno,po

zobrazeno: 2439x

Vyvolávací cena:

50 000