Čas na serveru 08:14:52

Pavla Mautnerová
Object Sacral

Id: 250804

Object Sacral

  •  / Object Sacral / Pavla Mautnerová

kombinovaná strukturální technika/deska, rozměr 40 x 43,5 cm, značeno, popsáno a datováno na zadní straně, rámováno,po

zobrazeno: 1809x

Vyvolávací cena:
3 200

33 001