Čas na serveru 20:46:55

Peter Nižňanský
Fénix (Zrození Toho)

Id: 444301

Fénix (Zrození Toho)

  •  / Fénix (Zrození Toho) / Peter Nižňanský

leštěný a patinovaný cín/zlato/žulový podstavec, rozměr bez podstavce 100 x 50 cm, s podstavcem 115 cm, neznačeno, součástí je mírně poškozený bílý podstavec - kvádr 95 x 27 cm, na několika místech praskliny v kovu

zobrazeno: 4134x

Vyvolávací cena:
35 000

166 000