Čas na serveru 13:03:13

Peter Nižňanský
Sedící

Id: 444302

Sedící

  •  / Sedící / Peter Nižňanský
  •  / Sedící / Peter Nižňanský
  •  / Sedící / Peter Nižňanský
  •  / Sedící / Peter Nižňanský
  •  / Sedící / Peter Nižňanský

leštěný a patinovaný bronz na žulovém podstavci, rozměr 46 x 33 cm, značeno a datováno na spodní části (pravé chodidlo)

zobrazeno: 8749x

Vyvolávací cena:
15 000

120 700

Účastníci: 22

Příhozy: 91