Čas na serveru 13:59:52

Peter Pollág
Trh v Popradu

Id: 1630

Trh v Popradu

  •  / Trh v Popradu / Peter Pollág

olej/plátno, rozměr 30 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně datace 91, paspartováno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3413x

Vyvolávací cena:

6 000