Čas na serveru 17:51:22

Petr Fišárek
Jaro

Id: 65216

Jaro

  •  / Jaro / Petr Fišárek
  •  / Jaro / Petr Fišárek
  •  / Jaro / Petr Fišárek

olej/plátno, rozměr 47,5 x 58,8 cm, signováno uprostřed dole, datováno 81, na zadní straně popsáno, datováno 1981, uvolněné plátno, nerámováno

zobrazeno: 2024x

Vyvolávací cena:
800