Čas na serveru 09:37:18

Petr Fišárek
Noční setkání

Id: 51003

Noční setkání

  •  / Noční setkání / Petr Fišárek

olej/lepenka, rozměr 70,5 x 61,5 cm, nesignováno, popsáno na zadní straně, drobně poškozená lepenka i malba, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1113x

Vyvolávací cena:
500

1 100