Čas na serveru 16:32:37

Petr Hampl
Pěna

Id: 193618

Pěna

  •  / Pěna / Petr Hampl
  •  / Pěna / Petr Hampl
  •  / Pěna / Petr Hampl
  •  / Pěna / Petr Hampl

litografie/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 60 cm, signováno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 444x

Vyvolávací cena:

3 200