Čas na serveru 21:51:02

Petr Hampl
Pěna

Id: 193618

Pěna

  •  / Pěna / Petr Hampl
  •  / Pěna / Petr Hampl
  •  / Pěna / Petr Hampl
  •  / Pěna / Petr Hampl

litografie/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 60 cm, signováno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 246x

Vyvolávací cena:

2019,07-1,15,19,54,00
( 15.7.2019, 19:54:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

22.5.2019 12:29 1 500 Kč