Čas na serveru 14:23:19

Petr Jaroš
Na kraji lesa

Id: 166702

Na kraji lesa

  •  / Na kraji lesa / Petr Jaroš

olej/plátno, rozměr 63 x 47,5 cm, signováno vlevo dole, rámováno, stav obrazu viz foto, na zadní straně výstavní razítko, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1372x

Vyvolávací cena:

9 500