Čas na serveru 08:38:14

Petr Jaroš
Na pastvě

Id: 40809

Na pastvě

  •  / Na pastvě / Petr Jaroš
  •  / Na pastvě / Petr Jaroš
  •  / Na pastvě / Petr Jaroš
  •  / Na pastvě / Petr Jaroš
  •  / Na pastvě / Petr Jaroš

olej/plátno, rozměr 51 x 73 cm, signováno vpravo dole, datováno 1904, drobně oloupaná malba, lokální poškození, značně otlučený rám

zobrazeno: 1469x

Vyvolávací cena:
1 800

7 000