Čas na serveru 17:19:55

Petr Jaroš
Na pastvě

Id: 40809

Na pastvě

  •  / Na pastvě / Petr Jaroš
  •  / Na pastvě / Petr Jaroš
  •  / Na pastvě / Petr Jaroš
  •  / Na pastvě / Petr Jaroš
  •  / Na pastvě / Petr Jaroš

olej/plátno, rozměr 51 x 73 cm, signováno vpravo dole, datováno 1904, drobně oloupaná malba, lokální poškození, značně otlučený rám

zobrazeno: 2055x

Vyvolávací cena:
1 800

7 000