Čas na serveru 16:04:59

Petr Jaroš
Partie z Klobouk u Hustopeč

Id: 170603

Partie z Klobouk u Hustopeč

  •  / Partie z Klobouk u Hustopeč / Petr Jaroš

olej/plátno, rozměr 79 x 57 cm, signováno vlevo dole, datováno, dekorativně adjustováno, rám v minulosti opravován, obraz ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 3298x

Vyvolávací cena:
6 000

37 000

Příhozy: 49