Čas na serveru 09:28:36

Petr Jaroš
Partie ze staré Prahy Emauz

Id: 145446

Partie ze staré Prahy Emauz

  •  / Partie ze staré Prahy Emauz / Petr Jaroš

olej/plátno/karton, rozměr 38,5 X 51 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1873x

Vyvolávací cena:
2 200

4 300