Čas na serveru 13:39:39

Petr Jaroš
Rozhovor

Id: 414705

Rozhovor

  •  / Rozhovor / Petr Jaroš
  •  / Rozhovor / Petr Jaroš
  •  / Rozhovor / Petr Jaroš

olej/plátno, rozměr 66 x 53 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, na několika místech vysypaná malba

zobrazeno: 550x

Vyvolávací cena: