Čas na serveru 10:20:47

Petr Jaroš
Rozkvetlý sad

Id: 43402

Rozkvetlý sad

  •  / Rozkvetlý sad / Petr Jaroš

olej/plátno, rozměr 78 x 100 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1987x

Vyvolávací cena:
2 800

9 500