Čas na serveru 09:26:35

Petr Jaroš
Vlčí máky

Id: 463

Vlčí máky

  •  / Vlčí máky / Petr Jaroš
  •  / Vlčí máky / Petr Jaroš
  •  / Vlčí máky / Petr Jaroš

akvarel/tempera/karton, rozměr 36 x 53 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, pasparta poškozena od vlhkosti, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 2532x

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

26.8.2013, 21:17:00

26.8.2013 21:14 1 200 Kč