Čas na serveru 13:51:02

Petr Jaroš
Zátiší s růžencem

Id: 56305

Zátiší s růžencem

  •  / Zátiší s růžencem / Petr Jaroš

olej/plátno, rozměr 45 x 64 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1850x

Vyvolávací cena:
2 200

2 200

17.1.2017, 19:33:00

16.1.2017 22:14 2 200 Kč