Čas na serveru 20:36:35

Petr Kouba
Vídeň

Id: 2121

Vídeň

  •  / Vídeň / Petr Kouba
  •  / Vídeň / Petr Kouba
  •  / Vídeň / Petr Kouba

olej/plátno, rozměr plátna 50 x 60 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1993, autorsky olištováno, vše v původním dobrém stavu

zobrazeno: 2411x

Vyvolávací cena:

7 250