Čas na serveru 04:41:05

Petr Kouba
Vídeň

Id: 2121

Vídeň

  •  / Vídeň / Petr Kouba
  •  / Vídeň / Petr Kouba
  •  / Vídeň / Petr Kouba

olej/plátno, rozměr plátna 50 x 60 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1993, autorsky olištováno, vše v původním dobrém stavu

zobrazeno: 1679x

Vyvolávací cena:

7 250