Čas na serveru 03:36:59

Petr Modlitba
Carhotaurus Sastrei

Id: 353301

Carhotaurus Sastrei

  •  / Carhotaurus Sastrei / Petr Modlitba

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 30,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1679x

Vyvolávací cena:
3 800

27 000