Čas na serveru 21:57:26

Petr Modlitba
Ceratosourus

Id: 361003

Ceratosourus

  •  / Ceratosourus / Petr Modlitba

kvaš/karton, rozměr ve výřezu 20,5 x 30,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

zobrazeno: 1593x

Vyvolávací cena:
3 800

20 000