Čas na serveru 17:36:12

Petr Modlitba
Dakosaurus andiniensis

Id: 471802

Dakosaurus andiniensis

  •  / Dakosaurus andiniensis / Petr Modlitba

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 30,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno UV sklem, rámováno,po

zobrazeno: 2824x

Vyvolávací cena:

70 000

Příhozy: 81