Čas na serveru 21:44:37

Petr Modlitba
Dinosauři

Id: 361001

Dinosauři

  •  / Dinosauři / Petr Modlitba
  •  / Dinosauři / Petr Modlitba
  •  / Dinosauři / Petr Modlitba

akavarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 29 cm, značeno, datováno a popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

zobrazeno: 1206x

Vyvolávací cena:
3 800

4 800