Čas na serveru 11:05:38

Petr Modlitba
Dinosauři II.

Id: 367702

Dinosauři II.

  •  / Dinosauři II. / Petr Modlitba

akvarel/karton, rozměr ve výřezu 29 x 41 cm, značeno, datováno a popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 943x

Vyvolávací cena:
4 800

7 500