Petr Modlitba
Diplodocus
Id: 507201
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 20 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
zobrazeno: 2391x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 000 Kč
2024,05-1,13,21,14,00
minimální příhoz 500 Kč