Čas na serveru 07:49:50

Petr Modlitba
Jediný syn

Id: 363604

Jediný syn

  •  / Jediný syn / Petr Modlitba

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr listu 49 x 30,8 cm, značeno a popsáno ve spodní části včetně autorova razítka, paspartováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 979x

Vyvolávací cena:

19 500