Čas na serveru 07:03:54

Petr Modlitba
Pachycephalosaurus

Id: 347902

Pachycephalosaurus

  •  / Pachycephalosaurus / Petr Modlitba

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 29,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno UV sklem, rámováno

zobrazeno: 1217x

Vyvolávací cena:

16 500