Čas na serveru 17:12:34

Petr Modlitba
Placodus Gigas

Id: 367701

Placodus Gigas

  •  / Placodus Gigas / Petr Modlitba

olej/karton, rozměr ve výřezu cca 32,5 x 22 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno ,rámováno

zobrazeno: 836x

Vyvolávací cena:
4 800

35 000