Čas na serveru 16:08:01

Petr Modlitba
Setkání dinosaurů

Id: 488204

Setkání dinosaurů

  •  / Setkání dinosaurů / Petr Modlitba

kombinovaná technika, tempera/kvaš/karton, rozměr ve výřezu 26,5 x 43,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, po

zobrazeno: 193x

Vyvolávací cena:
7 500

23 000

2024,03-1,05,20,47,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu