Čas na serveru 03:11:46

Petr Modlitba
Tyranosourus Rex

Id: 347901

Tyranosourus Rex

  •  / Tyranosourus Rex / Petr Modlitba

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 29,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno UV sklem, rámováno

zobrazeno: 2175x

Vyvolávací cena:

25 000