Čas na serveru 08:29:55

Petr Modlitba
Uintatherium

Id: 353302

Uintatherium

  •  / Uintatherium / Petr Modlitba

olej/karton, rozměr ve výřezu 40 x 29,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2577x

Vyvolávací cena:
4 800

27 000