Čas na serveru 19:54:45

Petr Modlitba
Tyrannosaurus rex

Id: 72041

Tyrannosaurus rex

  •  / Tyrannosaurus rex / Petr Modlitba

olej/karton, rozměr ve výřezu 29 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2884x

Vyvolávací cena:

4 300