Čas na serveru 08:56:45

Petr Pavlík
Zátiší s jablky

Id: 323404

Zátiší s jablky

  •  / Zátiší s jablky / Petr Pavlík

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, raná práce

zobrazeno: 913x

Vyvolávací cena:

15 500