Čas na serveru 02:06:34

Petr Pavlík
Zátiší s jablky

Id: 323404

Zátiší s jablky

  •  / Zátiší s jablky / Petr Pavlík

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, raná práce

zobrazeno: 1105x

Vyvolávací cena:

15 500