Čas na serveru 15:46:31

Petr Pavlištík
Na schovávanou

Id: 140901

Na schovávanou

  •  / Na schovávanou / Petr Pavlištík

olej/plátno, rozměr 100 x 75 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, drobná odřeninka na obraze

zobrazeno: 1864x

Vyvolávací cena:

11 100