Čas na serveru 02:06:35

Petr Sís
Festival kouzelníků

Id: 452101

Festival kouzelníků

  •  / Festival kouzelníků / Petr Sís

barevná litografie/papír, rozměr listu 58 x 45 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, litografie pro film Hudba kolonád, který podle vlastního námětu a scénáře realizoval v roce 1975 režisér Vladimír Sís jako vzpomínku na fiktivního karlovarského eskamotéra Viliho Broda.

zobrazeno: 893x

Vyvolávací cena:

7 000