Čas na serveru 15:11:03

Petr Šmaha
Bez názvu

Id: 1510

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Petr Šmaha
  •  / Bez názvu / Petr Šmaha
  •  / Bez názvu / Petr Šmaha

olej/plátno, rozměr 45 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 85, původní stav

zobrazeno: 2034x

Vyvolávací cena:

7 000