Čas na serveru 06:41:34

Petr Šmaha
Denní vinárna

Id: 1714

Denní vinárna

  •  / Denní vinárna / Petr Šmaha

olej/plátno, rozměr 92 x 73 cm, signováno vpravo dole, datováno 87, původní stav

zobrazeno: 2442x

Vyvolávací cena:

22 000