Čas na serveru 17:58:28

Petr Šmaha
Dva

Id: 1344

Dva

  •  / Dva / Petr Šmaha
  •  / Dva / Petr Šmaha

olej/plátno, rozměr 47 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 84, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2114x

Vyvolávací cena:

3 100