Čas na serveru 03:16:14

Petr Šmaha
Maminka

Id: 217005

Maminka

  •  / Maminka / Petr Šmaha
  •  / Maminka / Petr Šmaha
  •  / Maminka / Petr Šmaha

malba/sololit, rozměr 37,5 x 53 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, autorsky popsáno na zadní straně

zobrazeno: 998x

Vyvolávací cena:
1 800

3 600