Čas na serveru 12:29:05

Petr Šmaha
Rozhovor

Id: 1508

Rozhovor

  •  / Rozhovor / Petr Šmaha
  •  / Rozhovor / Petr Šmaha
  •  / Rozhovor / Petr Šmaha
  •  / Rozhovor / Petr Šmaha
  •  / Rozhovor / Petr Šmaha

olej/plátno, rozměr 100 x 67 cm, signováno vpravo dole, datováno 82, původní stav

zobrazeno: 2100x

Vyvolávací cena:

6 000