Čas na serveru 18:58:04

Petr Šmaha
Střelnice

Id: 420601

Střelnice

  •  / Střelnice / Petr Šmaha
  •  / Střelnice / Petr Šmaha
  •  / Střelnice / Petr Šmaha
  •  / Střelnice / Petr Šmaha

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, malba na několika místech krakelovaná

zobrazeno: 4268x

Vyvolávací cena:

19 500