Čas na serveru 11:49:02

Petr Šmaha
Telefon

Id: 1556

Telefon

  •  / Telefon / Petr Šmaha
  •  / Telefon / Petr Šmaha
  •  / Telefon / Petr Šmaha
  •  / Telefon / Petr Šmaha

olej/plátno, rozměr plátna 100 x 81 cm, signováno vpravo dole, datováno 83, olištováno, původní stav

zobrazeno: 1686x

Vyvolávací cena:

9 000