Čas na serveru 12:21:03

Petr Šmaha
Tísňové volání

Id: 1680

Tísňové volání

  •  / Tísňové volání / Petr Šmaha

olej/plátno, rozměr 72 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 85, původní stav

zobrazeno: 1881x

Vyvolávací cena:

15 000