Čas na serveru 10:18:02

Petr Šmaha
Tři

Id: 1197

Tři

  •  / Tři / Petr Šmaha
  •  / Tři / Petr Šmaha

olej/plátno, rozměr 34 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno 82, původní stav

zobrazeno: 2564x

Vyvolávací cena:

2 700