Čas na serveru 10:54:47

Petr Šmaha
Václavské náměstí

Id: 1432

Václavské náměstí

  •  / Václavské náměstí / Petr Šmaha

olej/plátno, rozměr 70 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 84, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1623x

Vyvolávací cena:

4 600