Čas na serveru 04:50:24

Petra Oriešková
Tajemství třinácté komnaty II

Id: 323303

Tajemství třinácté komnaty II

  •  / Tajemství třinácté komnaty II / Petra Oriešková

olej/koláž/plátno, rozměr 180 x 180 cm, značeno na blindrámu, datováno vpravo dole, autorsky olištováno, v minulosti restaurováno, obraz pochází z významné pražské sbírky

zobrazeno: 17500x

Vyvolávací cena:
22 000

190 000

Příhozy: 87